Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mosogatás közben eléggé fáj a...

Mosogatás közben eléggé fáj a derekam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem jó a tartásom,mindig nézték mások,hogy begörnyedve mosogattam (nekem fel sem tűnt). Most 3 hónapig kádban kellett mosogatnom,mert költöztünk... Akkor alig bírtam utánna kiegyenesedni. Most végre kész a mosogatóm és tessék...azt hittem majd jó lesz végre:(
2010. jan. 8. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A mosogatógép a barátod
2010. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyenge az állóképességed. Ha rendszeresen mozognál, nem lenne problémád! Vagy legalábbis közel nem ennyire!!
2010. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl alacsonyan van a mosogatómedencéd. Sajnos régen alacsonyabbak voltak az emberek és az akkori 60 cm magasság maradt a szbavány a konyhában. Mi megemeltük az eglsz konyhai pultot 10 cm-rel, mert addig nekem is gerincproblémáim voltak. Azt sem értem, hogy a fürdőszobai mosdót is miért nem lehet magasabbra tenni. Én egyszer fogmosás közben kaptam iszonyatos lumbágót. Nekem már van mosogatógép is, és már nem fáj a derekam. Gerinc erősítő gyakorlatok is jót tehetnek és ha sokat ülsz otthon, fontos a nagyon jó, stabil háttámlás szék!
2010. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az idei tervben szerepel a mosogatógép vásárlása is,habár lesz itt a házra elég kiadás szóval nem élem bele magam. Nálunk is 60cm,de akkor az átalakításnál majd figyelünk rá hogy 70 legyen. De hogy addig mi lesz? Szétmegy a derekam.
2010. jan. 8. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Csontkovács!!!!!!!!!!
2010. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőr. :-)
2010. jan. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Addig is próbáld kímélni magad, ne cipekedj ha nem muszáj. És inkább mosogass lavorban, nagyobb tálban, amit tegyél az asztalra megemelve, tegyél alá lexikont, téglát, bármit, hogy ne kelljen hajolnod. És keress gerinctornát a neten (youtube, stb).
2010. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!