Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szájban lévő kellemetlen...

Szájban lévő kellemetlen szagú kis fehér gömbök mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Manapság vettem észre hogy mikor vizet iszom, kellemetlen íze van, vmint a számnak is. A torkomból néha feljön 1-1 ilyen kis fehér színű igen kellemetlen szagú, rízsszem nagyságú kis valamik. Ha ezeket ki tudom valahogyan varázsolni a számból a nyelvem segítségével, akkor utána ez a kellemetlen szájszag és víz íz eltűnik egy darabig, 1-2 napig, majd egy újabb iylen keletkezik. Ezzel csak én vagyok így? Mi lehet ez? vmilyen kis trükkel ki lehet ezeket szedni? Előre is köszi :)
2014. júl. 11. 22:43
 1/4 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy van egy krónikus gyulladás a torkodban, ami egy kicsit váladékozik, és lehet hogy ezeket a "váladékgömböket" sikerül kibogarásznod a szádból. Egy kisebb nátha után gyógyulgatva én is éreztem már hasonlót. Nem lehet, hogy elkaptál egy kis vírusos nyavalyát, náthát? Szerintem próbálj Strepsils vagy Tantum Verde szopogatótablettát használni. Ha nem múlna el, akkor érdemes lehet elmenni háziorvoshoz megmutatni. Egy fogorvostanhallgató...
2014. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megfázást nem hiszem mert kb 1 éve iylen csak msot jutott eszembe h rákérdezek :) de köszi a választ
2014. júl. 11. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Mandulakőnek hívják, próbálj esetleg gargalizálni, és piszkáld ki, ha látsz egyet, nagyon mást szerintem nem tehetsz.
2014. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :/
2014. júl. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!