Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mintha el akarnék ájulni....

Mintha el akarnék ájulni. Ötletek?

Figyelt kérdés

Már harmadik napja olyan furcsa érzésem van. Mintha szédülnék, de nem olyan állandó, és nem forog semmi. Olyan kb. mint mikor vonattal megyek, és nézem a fákat, és a szemem "begolyózik". Vagy mint mikor nagyon fáradt vagyok, és erőltetve kell nyitva tartanom a szemem. Ugyanezt érzem, csak másodpercekig. Aztán mondjuk 5 percig semmi, aztán megint jön egy ilyen. El is gyengülök egy pillanatra, mintha össze akarnék esni, de mégse.

És semmi más panaszom nincs. Alszok rendesen, normálisan eszek, mozgok, napi 2 liter vizet leküldök, nem iszok, nem cigizek, nem kávézok, nem vagyok terhes. Minden más oké.

Tapasztalt valaki hasonlót vagy van-e valakinek ötlete? Előre is köszi.


2010. jan. 6. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kéne a vérnyomásodat megmérni.
2010. jan. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, vérnyomásmérés, vércukorszintmérés..

Ez a kettő jutott eszembe. Nem lehet, hogy cukorbeteg vagy?

Sztem irány az orvos.

2010. jan. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz erős vashiányos, és vérszegény is, attól lehet erős fáradtság, de kár itt találgatni, miért nem mész el a háziorovodhoz????
2010. jan. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!