Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány éves kortól lehet szedni...

Hány éves kortól lehet szedni a prozakot?

Figyelt kérdés
14/F vagyok szerintem depresziós vagyok és pánikrohamom is előfordult ha elmennék pszichiáterhez szerintem rögtön ezzel jönnének. Szeretnék véget vetni ennek. nem azért kérdem mert gyógyszerfüggő vagyok..mielőtt bárki is bármire gondolna
2010. jan. 3. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerinted depressziós vagy,és szerinted gyógyszert kéne szedned,amit szerintem csak orvos írhat fel.Tehát szerintem először menj orvoshoz,mert 14 évesen szerintem Te nem vagy az.
2010. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mi nem vagyok? ja depressziós persze, hogy nem vagyok a depresszió teszt 35 pontból csak 30 sikeredett
2010. jan. 3. 18:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Sem depressziós nem vagy,sem orvos,hogy ezt megállapítsd!

Szerintem unatkozol.Sportolj,olvass,tanulj.Ez a dolgod!!

2010. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Megmondanád,hogy akkor minek a Prozac??

Mert fogamzásgátlásra nem jó!!:-))

2010. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Durva azért ezek a 14-16éves depressziósok..ne is haragudj, de többségeteknek csak az a baja h tulságosan kinyalták a s*ggét...(TISZTELET A KIVÉTELNEK)Ha belegondolok h sokaknak olyan gondjaik vannak h másnap miből adnak enni a gyereküknek, miből fizetik ki a számlát, meddig lesz még állásuk stb...nahh mind1


először tényleg menj orvoshoz, majd ő segít...

2010. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én másként látom! Te lány az irásodból kisejlik valami nincs veled rendben.Most sem, zavart vagy, szétszórt,és segítségért kiáltsz! ?Miért ne lehetne egy 14 éves lány depressziós. Most kezd serdülni, baja van a világgal, keresi önmagát. Egy 14 évesnek is lehetnek gondjai. Fordulj édesanyádhoz, de őszintén!! Aztán beszéljétek meg a gondjaidat, a félelmeidet, és ha az sem segít irány az orvos!!!!
2010. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok a lábam között f**asz van nem p**ci
2010. jan. 3. 19:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Na kedves másképplátó,erre varrjál gombot!!

Remélem le is pontoztál,a kételkedésemért?? Mert egy 14 éves,direkt kuszán fogalmazó ifjonc,honnan is tudná,hogy mit fog mondani a pszichiáter??És minek is akar véget vetni a Prozaccal,meg hogy jön bele a gyógyszerfüggő???

2010. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem kaptam választ tőled
2010. jan. 3. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:

jahh persze, lehetnek gondjai, csak nem kéne ebből világ drámáját csinálni. a mai fiatalok már minden hülyeségtől "depressziósak", pont most láttam ezen az oldalon, h vmi 15éve fiú öngyilkos akar lenni mert görbe a pénisze...Most szerintetek ez normális??


Természetesen vannak olyan fiatalok akik tényleg komoly problémákkal küzdenek, de azért valljuk be a döntő többség csak kissé ellett kényesztetve.

2010. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!