Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a torkomban?

Mi lehet a torkomban?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mikor nyelek hogy valami van a torkomban vagy a nyelőcsövemben nemtudom. Ilyen gombócszerű dolog. Többszor előfordult már hogy néha-néha köhögésnél vagy nem is tudom pontosan csak úgy felkerült a számba. Ilyen kis barna gombóc kb 1 cm lehet és büdös. Néha mikor beszélek akkor érzem ezt a szagot is. Mi lehet ez? Volt már másnak is ilyen?
2010. jan. 2. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem voltál még vele orvosnál? Honnan tudod, hogy barna? Akár valami gyulladt góc is lehet. Ahogy olvastam a kérdésed első részét simán hajszálra tippeltem, de ha ilyen, akkor szerintem menj el vele orvoshoz.
2010. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű torokgyulladásod van, és az nem más mind gennycsomó!
2010. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tüszös mandula gyulladás talán, nem pontosan egyformák a tüneteid, mert ennél fehéres színű a gennygombóc (bocs, gusztustalan.) nálad viszont barna. a többi dolog stimmel, a kellemetlen szag, az hogy nyelésnél érzed hogy van ott valami. volt esetleg valamilyen makacs felsőlégúti fertőzésed? valami gyulladásos dolog lesz mindenképpen. háziorvos, ott kapsz beutalót a gégészetre, ott pedig antibiotikumot valószínűleg, vagy ecsetelést stb
2010. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha, barna. És büdös, mikor nyelek is érzem. És fel köhögtem néha. Szinte folyamatosan jelen van ez a dolog, bár nemtudom. Van hogy felköhögöm, utánna nem érzem, rá 2 napra megint érzem.
2010. jan. 2. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Makacs hörghurutod van, és van amikor kevésbé van begyulladva, máskor meg belobban. Fül-orr gégészt keress fel.
2010. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!