Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy több héten át szédültetek?

Figyelt kérdés
Én már szédülök állva, ülve, fekve, akkor is, ha becsukom a szemem. Nem tudok rendesen menni anélkül, hogy elszédülnék. A fejem már több, mint 1 hónapja állandóan fáj, de most ez a szédülés már kikészít. Volt már valakivel ilyen? Mit lehet ellene tenni? Az orvos csak fejfájásra írt fel gyógyszert, de ugye ez sem hat semmit, már megőrülök és állandóan sírok.
2010. jan. 2. 15:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Meg például ülök a gép előtt és egyszer csak elkezdek zuhanni, annyira szar. Hányingerem is van mostanában, pedig alig eszem.
2010. jan. 2. 15:34
 2/13 anonim válasza:

Szia!Án már másfél éve szédülök!Kivizsgáltak tetőtől talpig,de minden rendben...volt egy komoly műtét,a legtöbb doki arra vezeti vissza dolgot,és állítólag majd elmúlik!De volt aki a nyakcsigolyámra fogja...3 kórházban is végigvizsgáltak,az agyamtól a lábamig,de semmi...lassan megszokom!Igaz nekem inkább ilyen egyensúlygondom van,teház ha ülök vagy felszem nem érzem...engem is lelkileg tett tönkre...

Szerintem menj a fülészetre ha még nem voltál,mert a belsőfül tud olyan tünetet okozni amit Te leírtál!

Kitartás!!!

Zoli

2010. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már mindenhol voltam, kivéve CT-n..nemsokára megyek vizsgálatra, hogy megnézzék az agyamat. Nekem már elviselhetetlen, egyszerűen semmit nem tudok csinálni úgy, hogy ne szédülnék el párszor.
2010. jan. 2. 15:41
 4/13 anonim válasza:

Át tudom érezni a gondodat :( Én 3 ónapig ki sem mozdultam..és ráadásul a sok idegtől valszeg párnikbeteg lettem!Lassan megszokom és már jövök-megyek,de az ideg szétvet mikor olyan érzésem van hogy orra akarok esni!Én is voltam 2-szer CT-n,MRI-n...megvizsgáltak minden szervemet,voltam vagy 6 szakrendelésen,de semmi...az ÁEK-ben azt mondták,hogy ha nem lett volna az a betegségem ami miatt megműtöttekakkor pilóta is lehetnék,olyan egészséges vagyok...de ezzel nem vagyok kisegítve!A vicc az hogy minden doki mást mond :S

Ne keseredj el..idegi alapon is lehet!Nem stresszelsz sokat pl?

Kitartás!!!

Zoli

2010. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Egyébként pár napja nem Te kérdezted ugyanezt itt? :) Akkor is válaszoltam...bár lehet nem Te voltál!Akkor bocsi :)

Zoli

2010. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De igen, viszont már nem tudom elhinni, hogy 2 hete szédülök, 1 hónapja mindennap fáj a fejem és nem tudok semmit csinálni. A nyakam is iszonyúan fáj, már megőrülök, így menni sem tudok szinte sehova.
2010. jan. 2. 15:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként én kérdeztem:) De akkor még a szédülés kezdetleges volt, most meg már áá, szét vagyok esve.
2010. jan. 2. 15:53
 8/13 anonim válasza:

Nagycsigyolya röntgenen nem voltál még?Mert ha fáj a nyakad akkor az is lehet a baj!Nekem az az egy leletem ami nem lett negatív!Az okozjat szédülés,fejfájást,sőt fülzúg és fülcsengést,rossz közérzetet stb.

A lényeg,hogy ne keseredj el!Ha nagy baj lenne akkor 1 hónap alatt kiderült volna,vagy lett volna más jele is!A szédülés millió dologtól lehet!A CT-d ha negatív akkor türelem és kitartás kell...amúgy engem otoneurológiára is küldtek!Nem tudom Te eddig milyen vizsgálatokon voltál!

Egyébként nyugodtan írhatsz privátba is ha gondolod!Én már másfél éve így élek..ha bármiben tudok szívesen segítek!!!Csak nyugi...az a lényeg ;)

Zoli

2010. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi:) én nagyon félek a CT-től, remélem nem találnak semmi elváltozást.
2010. jan. 2. 16:08
 10/13 anonim válasza:
Én is be voltam rezelve..főleg az MRI előtt...de szerintem semmit nem fognak találni úgyhogy megnyugodhatsz ;)
2010. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!