Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tojássárga színű hányás,...

Tojássárga színű hányás, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sötét, tojássárga színű hányás, közben, fáj a bal karom, a csuklómig, nem kapok levegőt, levegő beszíváskor, nagyon kapkodtam a levegőért-már akkor is mikor még nem hánytam-, levegő kifújáskor pedig rettenetesen fájt a hátam, közepe táján, picit feljebb, és ennek az egésznek a legelejétől nagyon-nagyon fájt, a hasam gyomorszáj tájékon, mintha széjjel akarna valami teljesen feszíteni, de csak a gyomorszájamnál. "Ég a gyomrom, a torkomban"-érzés is volt. Nem éreztem eközben keserű ízt. Nem dohányzom, nem iszom, soha!, nem eszem zsíros ételt, mivel van súlyfeleslegem, nem szoktam "befalni", így nagyon nem tudom mitől van ez, és meg vagyok ijedve. Volt már sötétsárga színű hányás, de a többi, még nem. Félek, kérem hozzáértők segítségét! BUÉK!
2010. jan. 1. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Neked reflux betegséged van!!! Irány a belgyógyászat!!!! A reflux betegség tudod mi? A gyomor túlzott savtermelése, ami állati rossz közérzettel járhat. Hányinger, hányás, mellkasi fájdalom, szorító érzés.
2010. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!