Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha felfázásra sokat iszok...

Ha felfázásra sokat iszok elmúlik?

Figyelt kérdés
Mondjuk hétvégén este kint üldögéltünk, és elég hideg volt. Reggel már fájt, 10 percenként inger, de alig jön vmi. Eddig 1,5 litert ittam meg. Meg vettem be C-vitamint is. Ezekkel meg tudom előzni? Nem tudok ma dokihoz menni, legközelebb pénteken tudok ha nem javul. Esetleg vmi tea segíthet? Van otthon kamilla, meg cickafarkfű.

2014. jún. 4. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugye, azért jól vagy?

A felfázás egy betegség, amit baktériumfertőzés okoz.

Miért is használna neki, ha sokat iszol???


Az viszont használ, ha forró (kamillateás) fürdőt veszel, mert a baktériumok nem nagyon bírják a hőt.

2014. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól nem fog elmúlni, antibiotikumos kezelés kell.
2014. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát az előbb már majdnem ordítottam pisilés közbe. Fájt, vagyis olyan nehezen jött. remélem jobb lesz. van otthon kamilla sztem, üljek bele inkább ne igyam?

A sok folyadéktól azt várom, h hígítson rajta kicsit, vagy átmosson.

2014. jún. 4. 12:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már üvölteni akarsz úgy fáj, akkor menj rögtön orvoshoz!
2014. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már 2 szer volt ilyenem, egyszer ahogy írjátok is kellett az antibiotikum. Akkor nagyon elrontottam, mert alig ittam h ne fájjon, és ne kelljen kimennem. De doki mondta h igyak amennyit bírok. napi 4-5 liter. Hát annyi tuti nem lesz max 3. 2.szorra vhogy kikúráltam magam.
2014. jún. 4. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Az valamennyit használ, igen.
2014. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igyad is, fürödj is benne.

De menj el orvoshoz, mert ez így kevés lesz.

Az egy dolog, hogy te nem gyógyulsz meg, hordozó leszel - de ráadásul szórod is szanaszét, és terjeszted a világban.

Párod nincs? Mert neki a közelébe ne menj, míg meg nem gyógyultál!

2014. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Van párom. Természetesen kedvem se lenne semmihez most. :) Max az ölelgetéshez.

Voltam orvosnál kaptam antibiotikumot...ez nem úgy alakult ahogy elképzeltem. Hiába ittam rengeteget, nem javult, sőt sokkal rosszabb lett. :(

2014. jún. 5. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!