Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik, ha nem kezeljük...

Mi történik, ha nem kezeljük a vérszegénységet?

Figyelt kérdés
Vérszegény vagyok, de nem szedem már a gyógyszeremet... nyáron voltam dokinál, de nem a házidokimnál mert nem itthon voltam. A házidokim nagyon hülyére venne ha egyszer csak beállítanék hozzá hogy csókolom nyáron ezt a gyógyszert kaptam, vérszegény vagyok és szeretnék kérni beutalót vérkép kontrollra?
2009. dec. 29. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
a dokid nem venne hülyére, nyugodtan kérj labor vizsgálatot.
2009. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért venne hülyére, a vérszegénység látszólag kis probléma, de nagyon sok kellemetlen tünetet eredményez. Fáradékonyság, szapora szívverés, gyakoribb fertőzések. Én is állandóan szenvedek vérszegénységtől, nekem tudod mi emeli fel szépen a vasamat Bioboltban Amarant magot veszek, amiben van vas, kálcium és magnézium. Keverem joghurtba, sőt még kifőtt tésztába is teszek, például túróstésztába. Nagyon finom kis magvak! De ez csak jó tanács, nem vagyok szakorvos.
2009. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!