Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől puffadok ennyire?

Mitől puffadok ennyire?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy pajzsmirigy műtétem. Azóta felszedtem 4 kilót és így vagyok 50 kg. Soha nem volt gondom a haspuffadással és az étrendem sem változott. Most már reggel is úgy ébredek, hogy érzem, feszít, ha pedig eszem valamit vagy csak iszom egy kis vízet annyira feszít, hogy kiegyenesedni is alíg bírok és a hasam úgy megnő mint egy 5 hónapos terhesnek. Eleinte segített az espumisan, de már az sem használ.
2009. dec. 27. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem eszel semmit akkoris felpuffad?

ha igen akkor az valszeg az éhségtől van. annyira éhes vagy h vmit elkezd bontani belül a gyomrod, és abból lesznek a gázok, meg a rothadás.

2009. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha nem eszek akkor nem puffad.

Mihelyst eszek valamit vagy iszok egyből puffadok.

És nem eszek kapkodva, nem szedem magam tele levegővel.

2009. dec. 27. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
A puffadás lehet ételallergiától, emésztési problémától, gázos bélrendszertől. De lehet a félelemtől, vagyis félsz, hogy megint puffadni fogsz,ha megeszel valamit. Tudod a vegetatív idegrendszer helytelen működése is sok - sok mindent tud produkálni.
2009. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!