Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van mostanában gyakran...

Mitől van mostanában gyakran hányingerem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran érzem magam mostanában rosszul... de nem tudom mitől. Figyelek arra, hogy mit eszek, és nem is változtattam semmin.. Voltam vérvételen is, de nem találtak semmit.. Mégis idegesít, hogy mitől van..

Stresszes sem vagyok, szóval az is kizárva...

Ülök, egyszer csak elkap pokoli hányinger.. muszáj lefeküdnöm és valamikor beletelik 1-2 órába, hogy elmúljon :S


2014. máj. 5. 19:09
 1/1 anonim válasza:

szia kedves kérdező

elképzelhető, hogy sok a gyomorsavad. igaz, az általában a stressztől alakul ki, de akkor is lehet, ha nem vagy stresszes. ki kéne vizsgálni, a páromnak is gyomorsava volt, őt műteni kellett, mert kilyukadt a gyomra. (nem szó szerint, a nyálkahártya-réteg maródott el.) gyomorsav bizony gyakori hányingerrel jár.

2014. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!