Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fázik a lábfejem?

Miért fázik a lábfejem?

Figyelt kérdés
Amióta hidegebb idő van és itthon vagyok, a lábfejemen azt érzem, hogy nagyon fázok, de a testem többi részén nem. Mindig van rajtam zokni, és ha nem az ágyon fekszek, akkor papucs is van rajtam, mégis úgy érzem majd' lefagy a lábam. Ez miért van, és mit lehetne vele csinálni ? F/18
2009. dec. 23. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember, de lehet, hogy rossz a keringésed, arra meg biztos van valamilyen gyógyszer.
2009. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz a vérkeringésed.
2009. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a meleg levegő felfelé száll,ezért mindig lent van a leghidegebb.Kivéve ha padlófűtésetek van,de ezt kétlem :)) Egyébként vegyél fel több vastag zokniit (én is azt szoktam)
2009. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lábad miatt fázik az egész tested...én mióta az eszem tudom a hidegebb időben fázik a lábam bent is.Olyankor sokat áztatom melegvízben,attól jól bemelegszik,vagy odadugom,rárakom a fűtőtestre míg érzem,hogy átmelegszik alaposan,utána sokkal jobb.
2009. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!