Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik az agydaganatnak az a...

Melyik az agydaganatnak az a fajtája amely 14-20 éves kor között alakulhat ki és mik ezeknek nagyrészt a tünetei?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ebgem is érdekelne!Keresztanyukám ebbe halt bele!23 évesen a családtól nem tudok kérdezősködni mert elsirják magukat én meg nem emlékszek kicsi voltam
2009. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Pl. a kettőslátás, erős fejfájással párosulva

+ ha a CT-n, RTG-n furcsa foltok vannak.

A negatív elvárás, a félelem sokkal veszélyesebb rád nézve, mint gondolnád. Ennek fordítottja is igaz.

2009. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy 17 éves ismerősömnek egyensulyzavarai voltak.

/Az édesanyja is agydaganatban halt meg 30 évesen/

Szombathelyen a Csókai doktor megműtötte, de a műtét után sajnos nem ébredt fel.

2009. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de én például már 1 hónapja szédülök vagy csak úgy összecsuklom, a mozgásomat meg nem tudom koordinálni rendesen. A fejfájás meg nem az a sima, hanem mintha belülről szétfeszítenék. Nekem nincs kettős látásom, de foltokat látok. Én meg még csak 15 vagyok, CT-re már beutaltak, félek, hogy ott mi lesz, még nem akarok meghalni.
2010. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam semmi, de semmi tünete nem volt az agydaganatnak, véletlenül derült ki képalkotó vizsgálat során.
2011. jan. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!