Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől izzad a tenyerem? Mit...

Mitől izzad a tenyerem? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Régóta izzadós a tenyerem, nem a stressztől mert amugy is ha csak le van téve a kezem, akkor elkezd izzadni szabályosan folyik róla a víz. És ha nincs zokni a lábamon akkor a talpam is ilyen. Ez mitől van? Nagyon zavaró. Ha megfogom valaki kezét rögtön beizzad egy kis melegtől. Nem értem miért de nagyon zavar, hogy lehetne segiteni rajta? Köszi
2009. dec. 19. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem gimnázium alatt volt végig ilyen. Meg jópár osztálytársamnak is. Kb. 20 éves koromra teljesen elmúlt, kinőttem úgy, hogy észre se vettem. A kamaszkorral jár, nem tudsz vele mit csinálni, majd kinövöd. Kamasz vagy, ugye?
2009. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld ki, hogy bekened a tenyeredet és a talpadat is valami jó minőségű alkoholmentes golyós dezodorral! Ettől nem fog elmúlni, de csökkenti a tüneteket, és az esetleges szagokat (lábon)!
2009. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen bajom volt egész gyerekkoromban és nem múlt el, a végén az lett, hogy szabályosan csöpögött, és pl. buszon, kézfogásnál nagyon kínos volt. A technika ma már lehetővé teszi, hogy műtéttel megszüntessék. Az a neve h sympathectomia. A gerinc idegeket vágják át a műtét során, endoszkópos beavatkozás 4 pici lyukkal. Gyors felépülés, azonnali végleges felépülés. Én már túlvagyok rajta, azóta az önbizalmam is helyreállt. A gond az h a talpaim is ilyenek, de azt nem tudják megcsinálni, mert a talp beidegzése közel van a nemi szervekéhez és nekem azt mondta a doki h azt a kockázatot nem vállalja be, hogy azokat is véletlen elvágja, mert akkor az a terület is örökre kiszárad. Ha kell még info, írj. Egyébként az én izzadásomra a doki által felírt kencék, folyadékok sem használtak, az izzadást semmi sem állította meg külsőleg. Ne szenvedj feleslegesen, mert ez a betegség tönkreteszi az ember társas kapcsolatait.
2009. dec. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Hát ha a 19 még kamasznak mondható akkor az vagyok!

Reménykedem hátha elmúlik majd! :) Meg megpróbálkozok ezekkel. De műtétre nem nagyon vállalkoznék :)

2009. dec. 29. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is reménykedtem, de csak rosszabb lett. Nem igazán vészes műtét mert vért sem kapsz, 4 pici luk meg semmi ahhoz képest, 1 napot kell csak bent lenni a kórházban.

Azért drukkolok h ne legyen rá szükséged, de nem árt tudni a lehetőségekről.

2010. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
58%
fújd le dezodorral :3
2015. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kitti xdlol válasza:
Nekem is ez van amióta csak az eszemet tudom (12/l) folyton mondom anyámnak is, le se fossa, azt mondja csak beképzelem magamnak pedig szabályosan elvörösödöm amikor a tanár szedi be a dogákat és megkérdezi hogy ,,te ráöntöttél valamit, vagy mi van?,, én meg csak nézek és mosolygok, pedig arra gondolok hogy amint hazaérek elásom magam :D ;) de azért túl lehet élni :)
2017. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!