Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Leirnátok, hogy kb. hány...

Leirnátok, hogy kb. hány százalékban vagytok hipochonderek? Ha valamik betegségről hallotok mennyire féltek, hogy nektek is lehet? Én kb 50 %-os vagyok.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos.. elég aalacsony.. olyan 5-10% körül lehet.
2014. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nam megcsinátam a tesztet :)

A teszt végéhez érkeztél!

Pontszámod: 1


A következő értékelés vonatkozik rád:


Szerencsére teljesen rendben vagy: nincs hajlamod a hipochondriára.


[link]

2014. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

LEHET, HOGY HIPOCHONDER VAGY? TESZTELD!

A teszt végéhez érkeztél!

Pontszámod: 25


A következő értékelés vonatkozik rád:

Fokozott hajlamod van a hipochondriára - már csak egy ugrás választ el attól, hogy mindez kóros legyen.

2014. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az jött ki hogy mérsékelt hajlamom van rá. :)


Én eléggé annak tartom magam. Virusos betegektől rettegek. Ha valamim fáj hamar arra gondolok hogy nagyobb bajom van. És ráadásul be is tudok magamnak képzelni dolgokat. Olyan brutálul is hogy elő is jönnek a tünetek tőle..

De érdekes módon ha rendben vagyok szellemileg, érzelmileg, akkor nem képzelődöm annyit.

2014. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdés teljesen magamtól jött, és nem tudtam, hogy van ilyen teszt. Már tudom, meg is csináltam, és hülyeségeket irtam, mert nem 50 %-os vagyok, hanem 10, és ez az hogy egyáltalán nem vagyok hajlamos a hypo-ra. Örülök neki. Azt gondoltam, hogy rosszabb a helyzet.
2014. ápr. 2. 15:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Különben tényleg olyankor vannak rossz gondolatok, ha az ember ráér. Figyelgeti a környezetét, saját magát, és belecsúszik a depibe a végére.
2014. ápr. 2. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!