Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az egyik kezem hidegebb mint...

Az egyik kezem hidegebb mint a másik! Inkább a tenyerem? Ugye nem agydaganat? Kicsit pirosabb is!

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy agydaganat okozhat végtag bénulást! Lehet ez az?
2009. dec. 18. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
a bénulás az az hogy nem tudod mozgatni...ettől szerintem messze van.nekem is hidegebb az egyik kezem
2009. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is hidegebb az egyik kezem..az ameik az egeren van...
2009. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha bénulásod lesz, hidd el észre fogod venni, mert nem tudod majd mozgatni a karodat. Szóval nyugi. Most amúgy is tél van lehet ettől. Vagy csak rossza a vérkeringésed. Ne gondolj mindig a legrosszabra...
2009. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább rossz a keringésed!! Ha agydaganatod lenne,akkor fáradékony lennél és sugárban hánynál!!Amig ez nincs addig kár ilyeneket beképzelni;)
2009. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, mi történt, hogy mostanában itt mindenki azt hiszi, hogy agydaganata van??? Ez egy nagyon ritka betegség. Volt ez valahol fő téma, vagy műsor vagy bármi? Valaki meg tudja ezt magyarázni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=154&kere..

Döbbenet...

2009. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ijesztő,hogy mennyien félnek az agydaganattól!Mintha minden második embernek az lenne!Ilyesmit nem diagnosztizálnak olyan sűrűn,nem járvány,nem is népbetegség.Ellenben a fejfájással sajnos.Evvel nagyon sokan kűzdünk.A szervezetünk nem igazán tud lépést tartani a folyamatos időjárásváltozással.Nézz csak körül,most is milyen telünk van?Ilyenkor már nagy minuszok szoktak lenni!Szóval ne csodálkozzon senki,hogy sűrűn fáj a feje!!!A páratartalom,a légnyomás,mind-mind olyan dolog amire reagálunk,ki enyhébben,ki drasztikusabban.Ne aggódj,nincs agydaganatod.A kezed pedig ezernyi okból lehet hidegebb,mint a másik.
2009. dec. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan, akinek tényleg van aggódni valója. Nekem már 3 hete fáj a fejem erősen, úgy szédülök, hogy menni sem tudok, ami néha enyhül csak és mostanában állandóan hányingerem van, múltkor hánytam is, a hallásom meg a felére csökkent, a nyakamat meg alig bírom mozgatni. Maga az orvos mondta, hogy ez már nem játék, így beküldött kivizsgálásra, amire nemsokára megyek. Az viszont tényleg hülyeség, hogy az egyik tenyered pirosabb, meg hidegebb és akkor agydaganatod van. Aki meg tényleg tanácsot kérne, mert már rohadt szarul van, azt meg leoltják azzal, h beképzeli.
2009. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
bocsi az offért de nekem nem 1 családtagom szenvedett agydaganattól, és áttét volt.akárhol lehet áttét
2011. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!