Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a hát szúrás?

Mitől lehet ez a hát szúrás?

Figyelt kérdés

Szúrkál és néha fáj a hátam :-( Ugye nem h1n1?

Lázam nincs,nem is köhögök,náthás sem vagyok! Miért lehet mégis ez a hát szurkálás,néha pici fájdalom... Rettenetesen félek :-(

Nem vagyok beoltva!Egy raktárban dolgozom,ahol elég hűvös van!Remélem csak meghűltem!!!!!


2009. dec. 18. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

szia én is így vagyok.semmi láz,csak a hátam fáj,szúrkál.egy hete van ez azt mondta a doki h tüdőgyulladás,kaptam antibiotikumot és már szinte teljesen jól vagyok.szerintem menj orvoshoz,a tüdőgyulladás nem játék és az nem csak h1n1től lehet és az amúgy sem veszélyesebb mint a sima influenza,csak azoknál akik súlyosabb alapbetegségben szenvednek,de azok úgyis megkapják az oltást.


jobbulást neked

2009. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!!!
2009. dec. 18. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj, hát nem kell mindenre azt hinni h H1N1.

A H1N1 azzal kezdődik h 40 fokos lázad van... szóval ne aggódj. (amúgy a H1N1 nem más mint a szezonális influenza egy ugyan olyan erősségű fajtája, csak mivel nagy dobra van verve jó sokan oltják magukat aminek a bevétele mind 1 céghez folyik be...)

2009. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!