Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Neha ugy erzem nem kapok...

Neha ugy erzem nem kapok levegot. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

nemtudom hogy magyarazzam el, de olyan mintha nem menne le teljesen a levego a tudombe, csak ugy felig. Mintha nem "telne meg" teljesen. Nemtudom elmagyarazni igazan. Anyumnak mondtam azzal jott, hogy menjunk el orvoshoz. De hiaba mennek, nemtudnam elmondai neki se pontosan. Szerintetek mitol van ?

Baratnomnek is mondtam mar, es aztmondta, hogy neha o is szokta igy erezni. Nemertem..


2009. dec. 13. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretnék pánikot kelteni,de akár tüdőgyulladásod is lehet. Nővéremnek is csak nehéz légzése volt hosszú ideig aztán egyik napról a másikra hirtelen hátfájás,véres köhögés,kórház. Még láza sem volt!

Jobb a békesség,és inkább meghallgattatni magad,mert ki tudja mi lehet valójában.

Menj el dokihoz,és inkább állapítsa meg,hogy semmi bajod!

2009. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mellkas nem játék. Ha megnézeted vagy megnyugszol, vagy meggyógyítanak!
2009. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg neurózis, de az orvosi vizsgálat fontos, és ne félj, mert ha nem tudod ettől jobban elmondani az nem gond, mert egy tapasztalt orvos, ha megvizsgál, megmondja mi a gond, esetleg milyen kiegészítő vizsgálatok kellenek még. ( Rtg., labor)
2009. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Baratnom elment orvoshoz (aki ugyanigy erzett), es aztmondtak neki,h goy kalciumhiany. De olvastam itt egy kerdest ami ugyanerrol szolt, hogy nehezen kap levegot, de csak akkor amikor erre figyel. Es kb en is igyvagyok. Es ott aztirtak, hogy lehet pszihes alapon is.

SAJNOS nagyonhajlamos vagyok arra hogy mnden betegseget bebeszeljek magamnak...:S

2009. dec. 13. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, tobb mozgas kell:)
2010. márc. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
asztmás is lehetsz, igaz akkor inkább a légcső szorul el
2010. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En pontosan ugyanigy vagyok. Mar eleg reg ota igy vagyok ezzel a dologgal es en is csak akkor erzem amikor eszembe jut a dolog szoval tobb mint valoszinu hogy pszihes alapon bemeseljuk magunknak. Eleg reg lett mar a kerdes felteve, utana valami fejlemeny?
2011. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
konkretan semmi. az egesz pszihes alapon van. amikor ezen paraztam, biztos voltam benne, hogy valami nem oke. aztan idovel elfelejtettem, es semmi bajom. :)
2011. febr. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!