Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért keletkeznek véraláfutáso...

Miért keletkeznek véraláfutások a kezemen ha nem ütöm meg?

Figyelt kérdés
Azt mondják elpattannak az erek, de mitől? És naponta többször furán ver a szívem néhány másodpercig és utána a fejem olyan mintha szét akarna pukkanni, de ez is néhány pillanat. Mi ez?
2009. dec. 10. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál még kardiológusnál? Talán szívritmuszavar. Örökölhető is. Nem írtad le az életkorodat, de tulajdonképpen bármelyik életkorban előfordulhat. Valószínű a vérnyomásod is ingázhat. Ha van otthon automata vagy félautomata vérnyomásmérő azzal könnyen meg tudod mérni magadnak.

Minél hamarabb keress fel egy kardiológust a panaszaiddal, ő majd megmondja, mert ameddig nem látom vagy hallom a problémádat nem tudok segíteni :(

2009. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először mindenképpen menj el háziorvoshoz amint van rá lehetőséged!!! Ez akár vérzékenység is lehet.
2009. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok. A vérnyomásom alacsony szokott lenni bár ettől még ingázhat. Olyat is hallottam, hogy vérrög is lehet. Nemtudom ebből mi igaz?
2009. dec. 10. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a thrombocyta számot. Vérzési és alvadási időt is nézzenek. Na meg a kardiológus. Egy kérdés: Fejfájáscsillapítót szoktál enni amikor fáj a fejed? Ha igen, akkor milyet?
2009. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szedek olyankor semmit mert ez csak pár másodpercig tart. Aztán már nem fáj a fejem.
2009. dec. 11. 17:39
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha tovább fáj a fejem akkor, algopirint.
2009. dec. 11. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:

nálam ugyan ez megy, 18éves lány vagyok, akut aritmiával diagnosztizáltak. az enyémek sok-sok pici kör alakú sötétlila folt egymás mellett, leginkább zúzódásra hasonlít. főként végtagokon jön elő, ha kicsit erősebben megvakarom vagy hozzáér valami.

ha megmutatsz egy foltot a háziorvosnak, rögtön tudni fogja hova küldjön.

2009. dec. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elfelejtettem mondani a lényeget: MgB6-ot vegyél magadnak, naponta egyet, vagy ha nagyon szarul vagy max 2őt vegyél be belőle, először ezt kaptam, aztán súlyosabb lett, azóta gyógyszert is kapok, nyáron összeestem :[ kezd a magneB6-al, lehet h nem fog kelleni gyógyszer, de orvos mindenképpen nézzen meg! jobbulgass!:)
2009. dec. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!