Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha a H1N1-et elkaptam volna,...

Ha a H1N1-et elkaptam volna, akkor a babócám, aki még szopizik, gondolom ő is elkapja tőlem 1 az egyben. Nem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én voltam hányásos,hasmenéses vírusos szoptatás alatt,de a babámnak semmi baja nem lett. Úgyhogy ha ebből indulok ki,akkor a válaszom: Nem
2009. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy4 Nem a tejen át terjed! Szoptasd maszkban, moss kezet! Töröld le a kilincseket villanykapcsolókat naponta!

mért kapná el? A tejen? Ez nem aids! Nem kapja el! Sőt! A te testedben rögtön ellenanyag termelődik, azt szopja, s ez neki elég.

2009. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbbször nem kapja el a szoptatott baba az anya fertőző betegségét.
2009. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A testedben felszaporodó ellenanyagot ( ha vírus van a szervezetedben) a baba megkapja az anyatejen át. Elvileg nem kaphatja el a betegséget:)
2009. dec. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!