Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Piros a köldököm. Ez a sok...

Piros a köldököm. Ez a sok gyógyszertől van, amit a betegségemre szedek?

Figyelt kérdés

Nagyon megfáztam és reggel 3, délben 3, este 4 fajta gyógyszert szedek. Nem vagyok hozzászokva... Egyre több kis tünetem van, de a köldököm a legfeltűnőbb...

14/L


2009. dec. 10. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hipochonder vagy.

Én sose nézegettem a köldököm bármennyi gyógyszert szedtem... Ez nem mellékhatás.

Olvasd el a gyógyszereid betegtájékoztatóját, milyen mellékhatásokat ír. Ha kiütésses vagy az máshol is megjelenik, legtöbbször az arcon, a mellkason vagy az egész hason. De az konkrét lesz akkor. A többit csak beképzeled. Kicsit feledkezz meg magadról, ha parázol attól leszel beteg.

2009. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teh félreértesz engem... Am elég feltűnően piros a köldököm!
2009. dec. 10. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor mutasd meg anyukádnak.

de előtte tényleg olvasd el a betegtájékoztatóidat a gyógyszereidnek.

de mi az istenre kaptál te ennyi gyógyszert???? ez elég fura, lehet h nincsenek összhangban egymással, és az produkál ilyen tüneteket. írdmeg h miket szedsz.

2009. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ambroxol-Q

Seretély / Tinctura de propolis (ez vmi román gyógyszer)

Paracetamol Sinus

Clotrimazol sicomed

2009. dec. 10. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
az amboroxolra és a klotrimazolra is aztírja h felléphet bőrpír mellékhatásként. sztem ezlesz náladis, vmiféle mellékhatás. figyelgesd, ésha rosszabbodik mindenképp szólj anyukádnak.
2009. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... Szerencsére már világosodik, deh még mindig piros...
2009. dec. 10. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!