Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyáltalán nem tudok enni,...

Egyáltalán nem tudok enni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Napok óta alig tudok enni. Egy-egy kekszet vagy joghurtot minden nap letuszkolok a torkomon, de nincs étvágyam egyáltalán. Nem tudom, van-e köze hozzá, de mindemellett nem érzem, ha vécére kell mennem, és néha csak úgy zsibbadni kezdek. Mitől lehet?
2009. dec. 8. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

passz..

szerintem azért egy orvost kéne meglátogatnod, nem elég csak itt megkérdezni.

2009. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elég nehéz lenne tanácsot adni, azon túl, hogy keress fel egy orvost. lehetőleg sürgősen, mert lehet, hogy már komolyan szorongsz is a tünetek miatt. ezért aztán még plussz tüneteid is lehetnek. szóval, irány a doki.
2009. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én is igy voltam. de nekem még szurt a bordám alatt vmi ha mozogtam 1kicsit.de olyan erösen h majdnem elájultam. 1év mulva elmult de szedtem a gyogyszereket 1darabig.


mindenkép menj el dokihoz ha nem javul. esetleg probáld ki a borsmenta teát.

az orvos elküld valoszinüleg vizsgálatokra(vérvétel,vizelet vizsgálat,esetleg gyomortükrözés). de az is lehet h egyszerre felir étvágygerjesztö gyogyszert.nekem peritolt irt fel.

remélem tudtam segitenni.jobbulást!!

2009. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!