Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » H1N1 oltás után zsibbadásos...

H1N1 oltás után zsibbadásos tünetek? Van másnak is? 4 hete kaptam az oltást,3 hete zsibban a talpam!

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jéééé, nekem a bal kezem kisujja zsibbad, de az is lehet, hogy csak 1 hete baromira bevertem.

Abba a kezembe kaptam az oltást. viszont a férjemnek és gyerekemnek semmi baja nincs.

2009. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a talpad??? annak nemigazán kéne. max az oltás helye, és az a karod, egy kicsit. nade nem 3 hétig, és a talpad...:S sztem ezt gyorsan mond meg egy orvosnak. ezmár vmi neurológia baj lehet és ez akár komoly is lehet.
2009. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Sztem csak bebeszéled magadnak :) Teletömik az ember fejét sok hülyeséggel.. Nem hiszem h egy 4 hete kapott oltás miatt 3 hete folyamatosan zsibbadna a talpad.. Inkább orvoshoz kéne menni és nem itt kérdezgetni.
2009. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idióta. Nem beszélek be magamnak semmit és nem hat rám a média hisztéria. Zsibbad. A jóindulatú válaszokat köszönöm szépen. Van időpontom holnapra neurológushoz, csak szerettem volna tapasztalatokat gyűjteni ezen az oldalon.
2009. dec. 6. 19:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból mondtam csak egyszerűen nem értem ha vkinek 3 hete zsibbad a talpa miért nem megy hamarabb orvoshoz?! Ez felelőtlenség.
2009. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az egyik tűzoltó ismerősöm az oltás után 3 napig nem tudta mozgatni a karját. Ebből gondolom, hogy némi köze lehet, de nem biztos, ezt orvos tudná megmondani.
2009. dec. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy kétségeid vannak az oltással kapcsolatban,

hiszen itt az interneten is 50-50%-os a hozzá állás-e kérdésben! Mivel ez egy teljesen új dolog, így semmi sincs még bizonyítva. Ezért adnak dokik is kitérő válaszokat, vagy a laikus betegre bízzák a döntést! Azért csak menj el a dokihoz, hátha Ő bölcsebb az átlagnál-...

2009. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
én egy hete kaptam meg és semmi bajom. náthás vagyok, de előtte is az voltam. ez minden.
2009. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az oltás tele van nyomva higannyal, és egyébként volt, aki paralízist kapott tőle, egy nő pedig agykárosodás.

Több infó (csak magas szintű angol/német/francia tudással!): [link]

2009. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En nem oltattam be magam, viszont az egyik ismerosom igen, es azt mondta, hogy az oltas utan 16 nappal elkezdett viszketni a fejen egy pontban. Felhivott, mondtam neki, h vakarja meg. Megvakarta. Elmult a viszketes. XD


S.

2009. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!