Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi az a csoki cső szolárium?

Mi az a csoki cső szolárium?

Figyelt kérdés
valaki volt már?ott hamarabb lebarnul valaki?vagy az egészségesebb?ha járt valaki ossza meg velem nagyon kíváncsi vagyok rá.
2009. dec. 6. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1-2 info..


[link]


bár szerintem semmivel se egészségesebb.sőt ha hamarabb barnulsz,márpedig ezt ígérik,akkor szerintem csak károsabb lehet...

2009. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tévedéééss!! Egészségesebb.De csak egy minimális szintel barnulsz jobban!Meg igazából ne várd hogy még soha nem szoliztál,bemész 5vagy 10 percre és barnán jösz ki!Ez baromság!!Mondom csak egy minimálisan barnít jobban!Meg ahol van csoki csö szoli ott is ajánlják ezeket a barnulás elösegitö trutyikat,amik iszonyat drágák és nem minden bőrtipusnál válnak be.Ezt utóbbit értse mindenki ahogy akarja.
2009. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!