Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni a munkaundor...

Mit lehet tenni a munkaundor ellen?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik biztosan:D

De én a melóhelyen állandóan rosszul vagyok, hányingerem van, hasmenésem, szédülök, összeesek, remegek. És ez csak az eleje, ha valahol kibírom így hónapokig utána már jön az is hogy vagdosom magam, bőgök napokig, tiszta idegbeteg vagyok, és legszívesebben kinyírnám magam csak ne kelljen dolgoznom. Ilyenek után szoktak kirúgni.


Ha nincs munkám tök jól vagyok, szinte semmi bajom... mint most:) De dolgozni muszáj... :( Szóval mi a baj velem? És hogy oldhatnám ezt meg? Mert így nem bírom sokáig sehol sem.


2009. dec. 3. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem keress fel egy pszichiátert és egy pszichológust is, mert ez nem munkaundor....
2009. dec. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmész orvoshoz megállapítja mi a bajod,aztán százalékoltasd le magad.Én is a rokkantnyugdíjamból élek.Igaz nem valami nagy összeg de legalább nincs főnököm aki csesztet és nem kötelező elviselnem az idióta ex-munkatársaimat!Pedig eléggé fiatal vagyok még...
2009. dec. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egy gyereket felmentettek az iskola alól(8 éves)

mert allaergiás az iskolára. Pontosabban iskolaiszonya van. De tényleg. Rosszul lett.

Talán ha más helyet keresnél, vagy egyéni vállalkozásba kezdenél, más lenne a helyzet!

2009. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem váltani kell, bár egyáltalán nem könnyű mostanában.

Területileg hol laksz? Én B-A-Z megyében, és nagyon siralmas a helyzet itt (is).

Volt munkám, tanárként, de hányingerem volt, amikor reggel tanítani indultam. Mióta nem járok tanítani (5-6 hónapja) sokkal jobban érzem magam. Nekem is iskolaiszonyom lehetett... :)

2009. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 naphtha ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlságosan pesszimista vagy? Az én főnököm egy hárpia, mindig cseszeget, pedig 110%-ot adok le. De én úgy próbálok meg élni, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy rosszul érezzem magam. Törekedni kell arra, hogy megtaláld a megbúvó szépségeket az életben. Az élet nem nehéz, csak nincs rajta fogás :)
2009. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!