Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vannak olyan anyagok amiknek...

Vannak olyan anyagok amiknek kedvnovelo hatasuk van?

Figyelt kérdés
NEM drogokra gondolok hanem egyszeruen olyan gyogynovenyekre vagy zoldseg gyumolcsre vagy nyomelemre ami segiti hogy boldogabba legyunk vagy rohogteto hatasa van mint a heliumnak.koszi
2009. dec. 1. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Például a csokoládé a szerotonin miatt.(boldogsághormon)
2009. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ginzengtea
2009. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Röhögni nemigen fogsz tőle, de valóban segít a kakaó ( így az étcsokoládé is), banán, méz, gyógynövények közül a legismertebbek a macskagyökér, orbáncfű, citromfű.
2009. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orbáncfű.
2009. dec. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

+Zsálya. (Ha elszívod még hallucinációt is okozhat, a nyugodt lelki állapoton kívül és teljesen legális.)


Vitaminok, nyomelemek:

Cink, szelén, B6, B12, sok-sok hal ill. halolaj. (Omega-3.)


Tudtommal a rush sem illegális, bármelyik szex-shopban kapható, hogy miért ott az számomra ?, de jó élénkítő szer, kistisztítja a fejed, ha álmos vagy, és én már intenzív röhögő görcsöt is tapasztaltam, de az lehet, hogy a társaság miatt volt. :)

2009. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De jó, erről a zsályáról még én nem hallottam!


[link]

2009. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!