Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nekem miért nem elég 6/7 óra...

Nekem miért nem elég 6/7 óra alvás?

Figyelt kérdés
9 órát szoktam aludni.Ma 7-et aludtam és fájnak a végtagjaim, száraz a szemem majd le ragad, pedig ittam kávét!
2009. nov. 30. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én minden reggel a kávé után megfürdöm,ez annyira felébreszt,hogy nem érzem azt sem,hogy csak 4 órát aludtam,mind ma éjszaka is.
2009. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Hát nem csoda ha leragadd a szemed!!!!!!!!!

ha az ember tovább alszik sokkal fáradtabb lesz,mint az aki 6 vagy 7 órát alszik.

szokasd magad arra h egy két óra hoszával hamarabb kellj (perzse a munkádtol függ.)menj kocogni.vagy csak nyisd ki reggel az ablakod...meglátod ez segít.

én kávé nélkül kellek mégis megvok és fitt vagyok .de szedhetsz supradint(energia bonba) amit a gyógyszertárban vény nélkül kaphatsz. remélem segítettem neked

white angel

2009. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
73%
Mindenkinek különböző az alvásigénye, lehet hogy neked több alvásra van szükséged. De az igaz, hogyha esténként vagy délutánonként sportolsz/ vagy tornázol csak 15 percet is, másnap fittebb leszel és jobban bírod majd a napot. Csak hozzászokni nehéz. Régen én is napi 8 órát aludtam, mostanában tornázom kb heti 2-3 alkalommal és napi 6-7 órát alszom. Csak akkor vagyok fáradt ha 6 órát se tudtam aludni, mert arra még nem álltam rá. Egy próbát megér!
2009. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, akinek elég 3-4 óra alvás, van, akinek 8-9 óra kell. Erre nincs szabály, egyénenként különbözik. Az átlagos alvásszükséglet 7-7,5 óra, de ez csak egy átlag. A 6 óra az emberek többségének kevés.
2009. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!