Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék mostanában...

Mit tehetnék mostanában nagyon felidegesítem magam kis dolgokon?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat idegeskedem kis dolgokon iskola(főként),vagy éppen a környezetemben történő konfliktusok szülők...stb van mikor megesik hogy fáj a fejem vagy a hasam, nagyon fáradt vagyok nem tudom lehet hogy e miatt van-e:S:S úgy érzem, hogy nincs rend az életemben csak úgy eltelik a nap és minden nap ugyan olyan

nem olyan tragikusan érzem rosszul magam:P:P de azért rosz


2009. nov. 22. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt ajánlom próbáld ki a magne B6-ot. Nekem nagyon bejött!! Lenyugtatja az idegrendszert, ellazítja az izmokat, és végül is csak ásványi anyag és vitamin!

Üdv.

2009. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt ajánlom. Vegyél vagy vetess olyan vitaminkomplesszet amiben van b6 vitamin. Ahogy az előttem szóló is írta a legelterjedtebb a béres magne b6, de más, hasonló is megteszi. Én is hasonlót éreztem mint te amit leírtál és mióta szedem nyugodtabbnak érzem magam. Biztos neked is segít.
2009. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat

am a b6ról azt hallottam hogy növeli az étvágyat:S

2009. nov. 23. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Kis mennyiségben nem, csak az amit nagy dózisban adnak immunerősítésre.
2009. nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok. Ne a sima b6-ot próbáld, hanem a magne b6-ot, mert itt a magnéziumon van a hangsúly. Az a lényeg mert a b6 az csak a felszívódás miatt van benne. Oksi?

Üdv.

2009. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ékés:D köszi:D
2009. nov. 27. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!