Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szúr a farokcsontom?

Miért szúr a farokcsontom?

Figyelt kérdés
Napok óta szur a farokcsontom amióta felemeltem egy 50 kilós cementes zsákot. az igazat megvallva nincs időm elmenni orvoshoz mert most érettségizek és nincs kedvem lemaradni. tudom ez hiba de aki tudja hoghy itöl lehet vagy mi lehe a bajom az irja meg. Egszre jobbanerősödik és már magamat is alig birom el néha.
2009. nov. 22. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nagyon humoros vagy, a farkadban nincs csont.
2009. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt pihentetéssel lehetne kikúrálni, valószínűleg gerincsérv szerűség, két csigolya közt kitüremkedik az ideg, ha fekszel napokig (kemény felületen), akkor magától visszahúzódik, de ha mozogsz, cipekedsz, rosszabbodhat és műtét is lehet belőle. Ez csak egy tip saját tapasztalataimból. Érdemes lenne azért reumatologiára menni, sztk-ban este 7-ig van rendelés általában.
2009. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az első hozzászolo ha ennyire tapasztalatlan ne irjon a témához. köszönöm.


a másodiknak is köszönöm a hozzászolását. nem cipekedek de viszonylag sokat mozgolodom biciklizek. majd megprobálom azt amit modntál. remélem segit. köszönöm

2009. nov. 22. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalább 1 hétig hanyagold a biciklizést és minden kemény fizikai tevékenységet. Egy, a megterheléstől hirtelen jött aranyértől is lehetnek farkcsont körüli fájdalmaid. Én is azt javaslom, menj orvoshoz, délután is van rendelés. Ha bizonytalan vagy, kezdj a háziorvosodnál. Ő 1. megmondja, pontosan hová menj, 2. ad beutalót. Jobbulást!
2009. nov. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi az lesz sztem.
2009. nov. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!