Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S. Miért nem tudok aludni?

S. O. S. Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Napok óta nem tudok aludni...Fáj a gyomrom,a fejem,vagy akár viszket valamim,vagy erősen ver a szívem,vagy bármi..Álmos vagyok,de akkor sem...De mikor meg suliban vagyok,akkor meg ásítok,de mikor meg itthon,akkor nem...Nagyon idegesítő,már 4.napja lesz,hogy nem tudok aludni!Halk szívzörejem van,nem tudom,hogy ennek lenne-e bármi köze ehhez,és pánikbeteg vagyok...

15/L



2013. dec. 5. 15:58
 1/7 anonim válasza:

Menj el orvoshoz. Ez nem normális, hogy négy napja nem alszol. Nem értek hozzá sokat, de ilyen tünetek nincsenek csak úgy maguktól...

Go doki! Gyorsan!

2013. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 automatakoktel ***** válasza:

Nincs candidatúlszaporodásod úgyamúgy?


Tegnap én transzcendens meditációra nagyon jól el tudtam aludni. Próbáld ki hátha neked is beválik.

2013. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki Magad! :)
2013. dec. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem nagyon szeretnék menni,max,ha már tudom,hogy kb.mitől lehet!Mert olyan a házidokim,hogy egyből elküld a pi***ba,mert olyan...
2013. dec. 7. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenki utál dokikhoz menni, de akkor is menj el, akár vmelyik szülőddel együtt és kérjetek, ha kell követelve egy teljes kivizsgálást. Majd akkor küldjön a doki a fenébe el, ha utána is az derülne ki, hogy kutya bajod.
2014. márc. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,kicsit megkésve.

De adódott egy kis gond.Már-már tudok aludni,de csak hétvégén,de az sem tuti.

Szedek Sedatif PC-t,homeopátiás gyógyszert,a suli védőnője mondta,hogy szedjem újra.De nem használ.

Mos akkor mit tegyek?Ezzel milyen dokihoz kell menjek?

2014. márc. 17. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:
2013-12-06 06:30-as vagyok. Menj a háziorvosodhoz.
2014. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!