Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek megfázásra elég...

Szerintetek megfázásra elég 500mgos c vitamin?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, de szerintem igen. De ne egyszerre vedd be, hanem pl. 3-szorra. és én a citrom, paprika, hagyma evést jobbnak tartom, mert az nem szintetikus.

Ha náthás vagy, akkor arra ez egy jó szer: CORYZALIA, szopogass el belőle naponta 3-at, éhgyomorra.

és amit nagyon ajánlok: BIOMARE (vagy más gyártmányú) Cápamájolaj. Ez "csak" egy étrendkiegészítő, de minden betegség elmúlik tőle.

Ui.: Ha a torkod fáj, akkor pedig HOMEOGENE 9-et szopogass.

2013. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jovital C Duo Aktiv 750 mg-os vált be nekem naponta 2x. Egy része gyorsan felszívódó, másik része hosszan felszívódó C-vitamin. Persze természetes úton is vigyél be, de ez a 1.5 grammos kiegészítés sokat segít a gyógyulásodban.
2013. nov. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha egyszer már megfáztál, azon a C-vitamin nem fog utólag segíteni. A C-vitamin leginkább megelőzésre jó, ezért kéne folyamatosan szedni.
2013. nov. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
500? Szentgyörgyi professzor nap 1000et szedett, ha beteg volt 8000et.
2013. nov. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Szent-Györgyi
2013. nov. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keverj össze apróra vágott hagymát, fokhagymát, mézet és citromlevet, és azt edd meg!
2013. nov. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!