Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kezdtem el szédülni?

Miért kezdtem el szédülni?

Figyelt kérdés

Helo!

Mostanában gyakran érzem azt, hogy megszédülök,lezsibbad a kezem, és elkezd fájni a fejem.

Általában ez 15-20 percig tart, aztán szépen lassan elmúlik.

Ez mitől lehet?

14/L


2009. nov. 20. 15:48
 1/4 anonim válasza:
Szia! Sajnos nem tudom az okát, de annyit tudok mondani, hogy nálam ez 3hete vagy lassan már egy hónapja tart...csak nálam nem 15-20percenként múlik el...nálam kb.3hete elkezdődött és néha jobban néha kevésbé de én folyton szédülök...ki is írtam ide kérdésnek, sajnos nem kaptam túl jó válaszokat...de egyik barátnőmmel msn-en beszéltem, mert beteg volt az iskolában, és mesélte, hogy neki is ugyanez a baja, kb.2-3hete szédül, fáj a torka és a feje...szóval szerintem ez egy vírusnak ígérkezik...először én is attól féltem, hogy valami komoly, és esetleg vérvételre is szükség van, de szerintem csak egy vírus...én is bizakodok hogy nem komoly :$ 14/L
2009. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom is 14 éves,és produkálja ezeket a tüneteket.Az orvos azt mondta,ez ebben a korban a hormonális változástól van,és attól,hogy a vérnyomása eléggé alacsony.A szédülés fokozódik,ha hirtelen feláll,vagy mielött jönnek nála a "piros" napok.Igyál egy pohár kólát.(de ne egész nap azt igyál!!!)
2009. nov. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek a választ!
2009. nov. 22. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig el kell menni egy kivizsgálásra. Nem a net adja meg a választ, hanem a kezelőorvosod! Komoly is lehet, meg nem komoly is. Vérvétel először is, aztán a többi.
2009. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!