Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetett, hogy reggel...

Mitől lehetett, hogy reggel hirtelen, minden ok nélkül hánytam?

Figyelt kérdés

Igazából az egész reggelem ködös és bonyolult, mert baromi álmos voltam és felkeltem, majd újra elaludtam többször, tiszta kóma, még telefonáltam is, de arra sem emlékszem.

Egy biztos momentum viszont tutira van, határozottan emlékszem, hogy félálomból hirtelen felkeltem arra, hogy hányingerem van, egy percen belül hánytam is, majd miután elintéztem a dolgokat visszafeküdtem, és aludtam tovább.

Azóta sem voltam rosszul, még minimális hányinger vagy hasmenés sincs, semmi bajom. Nem is ettem semmi olyat, amitől lehetne.

Tehát mitől volt ez a spontán és hirtelen hányás, minden ok nélkül?


2009. nov. 19. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhesség esélyes? Csak mert nem írtad a nemedet... :)
2009. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Lány vagyok, de nem lehetek terhes, hacsak nem vagyok Szűz Mária... :D Nagyon rég nem voltam senkivel. :)

Más esetleg?

2009. nov. 19. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy álmodtad?


de az is lehet hogy valami romlott kaját ettél és azt hánytad ki.

2009. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ha már voltál valakivel régen akkor nem lehetsz Szűz Mária, bleee! :P

Amúgy szerintem is valami romlott vacsora volt a ludas, ha nem fordul elő többször, akkor ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget.

2009. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem álmodtam, mert anyám is mondta.

Nem is volt bennem már kaja, csak víz. :S

Mindenesetre ijesztő. :D

2009. nov. 19. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok a gyomorsavad? Én attól szoktam néha hányni,főleg,ha napközben nincs időm enni,de van,hogy épp kaja miatt van.Szóval ezzel sok a gond és lehet egy ok.
2009. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vettél be este valamilyen gyógyszert? Ha nem, akkor csak egy gyomorrontás volt.
2009. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!