Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az, hogy néha...

Mitől van az, hogy néha reggelre nagyon meg tud fájdulni a fülem porcos része?

Figyelt kérdés

Alig lehet olyankor hozzáérni. Van úgy hogy elmúlik egy óra alatt, de van hogy csak napok múlva.

Régebben volt, hogy elfeküdtem a fülem, azaz behajlott és úgy aludtam rajta, az volt ilyen érzés. De most már mintha enélkül is produkálná a fájdalmat. Már nem alhatok a fülemen??


2009. nov. 18. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

amikor a kérdésedet olvastam egyből az jutott eszembe, hogy elaludtad, mert nekem is szokott ilyen lenni.

nem kell, hogy azon aludj el, lehetséges, hogy úgy mozdulsz az éjszaka, hogy "összegyűrődik" és akkor már is sikerül elaludnod...

max annyit csinálhatsz hogy egy fejpántot raksz a fejedre, ami lefogja a füled (persze ha nem zavar az alvásban...)

sok szerencsét és lehet kapsz jobb választ is...

2009. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet, lehet hogy meg kell gondolnom ezt a fejpántos dolgot. Most is már 2. napja érzékeny a fülem... Elég kellemetlen. (Szegény boxolók!)

Esetleg tudja valaki, hogy ez ilyenkor miért fáj? Hogy mi történik ilyenkor a fülben?

2009. nov. 18. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!