Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ég a torkom? Olyan...

Miért ég a torkom? Olyan érzés, mintha ott lenne a sav. Csak beképzelem? Mit tegyek? Mit egyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem állandó, akkor tényleg a savad lehet az.
2013. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia .Dettó ugyanez volt nekem is .kb 2-3 hete éreztem hogy ég a torkom ... stb .

Elmentem gégészetre ,refluxot diagnosztizált ,írt fel savlekötőt azt szedem most esténként és sokkal jobb ,a torokégés is megszűnt .

2013. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mit egyek, amitől jobb lehet?
2013. nov. 15. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább mit ne egyél: fűszeres,savas ételeket(pl. cutrusfélék),cukros dolgokat,kávét,teát csak "hígat",alkoholt.

Egyél naponta többször kekszet,ilyenkor jók a tejes ételek(pl. tejföl,vaj),zöldségköretet krumpli,rizs helyet, naponta többször egyél keveset és vegyél a patikában Quamatel-t,Salvus vizet. Recept nélkül is megkapod (most itt a hétvége). Rennie-t viszont ne vegyél be! Lebontja a savat és ezzel még több sav termelésére készteti a szervezetedet.

Ha ez kevés lenne,menj el orvoshoz,de gyakran elég.

2013. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!