Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szüleim be akarják adatni a...

Szüleim be akarják adatni a védőoltást, de én nem akarom. Mit tegyek? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Az iskolából küldtek ilyen papírt, hogy lehet kérni, meg hogy hozzájárul-e. És megvannak győződve, hogy kell, meg minden, de én nagyon nem akarok ilyen izéket, nem azért ,mert félek az injekciótól meg ilyenek, semmi, hanem mert nekem ilyen nem kell, annyi mindent hallani róla, meg amúgyis, három napig tart az egész ha el is kapnám, és aztán egész életemre védett vagyok. Azzal jönnek, hogy ilyen szövődmény, meg olyan szövődmény, dehát hány embernél, úristen. Teljesen kiborultak, meg nem lehet belük normálisan beszélni erről. Mondom, hogy nem kell az nekem, erre meg "dehogynem kell, nemúgyvan az". Miért nem adják meg NEKEM, a választás lehetőségét, hogy kérjem azt, ami esetleg egész életemre kihat? Azzal jönnek, hogy "18 évesk koráig mindenről a szülő dönt", állandóan ezzel jönnek. De hát ez az én testem... Szinte senki nem kér az osztályból, és én sem akarok. Olvasom itt a véleményeket, hogy 13-14-15-16 évesektől, hgoy nekik "azt mondják a szülei, hogy oltassa be magát". És nem parancsolják. Nekik megadják a választási lehetőséget. Nekem miért nem? Nem lehet őket meggyőzni, hiába mondom el újra és újra, már elá is írták azt a r*hadt papírt. Öcsém meg anyám már be van oltva, apám meg be fogja lehet magát, de én akkor sem akarom magamat :'( Mit csináljak? Holnap kell visszavinni a papírt :'( köszi előre is: 16/F
2009. nov. 17. 22:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne vinnyogj már, én 12 vagyok és mégse fosok annyira mint te... Kibírod, meg se lehet érezni, az oltástól meg semmi bajod nem lesz!
2010. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!