Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfázás -> köhögés orrfolyás,...

Megfázás -> köhögés orrfolyás, fejfájás, fáradság otthon kipihenni, vagy dolgozni menni?

Figyelt kérdés
Érdemes otthon kipihenni inkább, hamarabb helyrejön az ember, vagy mennél mindenáron be dolgozni?
2009. nov. 17. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkától függ, mennyire baszogat majd a felettes, mennyire van szükség a pénzre stb..
2009. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

megértő a főnököm, meg legutóbb ő mondta, hogy ha influenzás vagyok akkor be ne menjek, mert terhes a felesége és nem akarja hazavinni a kórt.


Pénzzel sincs gond. Inkább a házidokitól félek kicsit. Párhete volt pár gondom, fejfájás kimerültség, később meg hasmenés egész nap egy rossz kajától ami miatt kb 2-3napnyi táppénzt "használtam fel", csak szarul érezném magam, hogy ha olyasmire iratom ki magam amire nem szokás, vagy a franc tudja. fertőzni sem jobb.

2009. nov. 17. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyugodtan kiírathatod magad, az orvosnak tök mindegy, hogy kiír-e. Ebben az influenzaveszélyes időszakban ügyelni kell rá, hogy ne legyünk legyengülve, mert akkor könnyebben elkapjuk és terjesztjük is. Lázad nincs?
2009. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak hőemelkedésem. amúgy kiírt a hétre, kaptam antibiotikumot is, de azt csak akkor kell kiváltanom ha péntekig nem javulok.
2009. nov. 17. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Maradj otthon!Evvel véded az egészséged,és óvod a főnök nejét is.Mindketten jobban jártok!:)
2009. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!