Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj ennyire a fejem?

Miért fáj ennyire a fejem?

Figyelt kérdés
Így ébredtem,tarkótól fejtetőig szinte mindenhol,ha megmozdítom,ha lehajolok...
2009. nov. 15. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos front!
2009. nov. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy magas , lehet hogy alacsony a vérnyomásod, meg még lehet vagy ezer oka. Vegyél be egy fejfájás elleni gyógyszert, és ha nem rendszeres dolog, akkor ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget, egészséges embernél is előfordul néha egy kis fejfájás.
2009. nov. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megmértem,125/74 a vérnyomásom,65-ös pulzussal,szóval ettől nem lehet.Bevettem egy fájdalomcsillapítót,hátha..
2009. nov. 15. 08:01
 4/8 anonim válasza:
vagy szimplán elaludtad, kb ilyen mindenhol fájó érzés szokott lenni ha a nyakból sugárzik, és eléggé tartósan megmarad az ilyen. A legjobb ellenszere pedig a coca cola, erre fejlesztették ki. Egy fél liter húzóra és általában semmi gond.
2009. nov. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na,ezt kipróbálom!!!!:)

Elég kacifántos pózokban tudok aludni,tényleg lehetséges,és a kólát szeretem...

Köszönöm a választ!!!

2009. nov. 15. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:
igen a kóla tényleg jó megoldás, nekem mindig segít.
2009. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A túlalvás okozhat egy tompa, egész fejre kiterjedő, esetleg lüktető fejfájást.


Ha koffeinista vagy, akkor reggelre kialakulhatnak az elvonási tünetek, az egyik a fejfájás.


A reggeli fejfájások egyéb (akár komoly) betegségek jelei is lehetnek, ha a fejfájás rendszeressé válik vagy egyre rosszabb, akkor orvoshoz kell menni.

2009. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!!!
2009. nov. 15. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!