Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a kezemen?

Mi lehet ez a kezemen?

Figyelt kérdés

Minden évben november tájékán jelenik meg,(csak!) a jobb kezemen az ujjaimon piros foltszerű kiütések..,nem viszket nem fáj,csak nem szép!Ekcéma lehet?Számomra az is fura,hogy csak a jobb kezemen van és csak a rossz idő beálltával,tavasszal és nyáron nincs..!Mivel kezeljem,hogy eltünjön,v. lehet allergiától is?

Már több éve ez van:( Előre is köszönöm a válaszokat!!


2009. nov. 14. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy bőrgyógyászt! Ő majd pontosan meg tudja mondani mi lehet az, és ír rá fel krémet is.
2009. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Voltam már,és lövése se volt,h. mi az,de adott gyógyszertárban összekevert kenőcsöt,és pár nap múlva elmúlt,de ez jó pár éve volt..,mostanában mindig kijön:(
2009. nov. 14. 19:21
 3/12 anonim válasza:
Szerintem is keress fel bőrgyógyászt,kezelni kell,én csak allergiára tudok gondolni,főleg hogy mindig csak novemberben jön elő.
2009. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Novemberben jön elő aztán egész télen szenvedek vele,ez a legnagyobb problémám:( Valójában az okát kéne megszüntetnem,lehet megint elmegyek a bőrgyógyászhoz,hátha azóta már tudja mi ez a kezemen..!
2009. nov. 14. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
a homeopátiás orvosok szoktak olyan érdekes kérdéseket feltenni, hogy ilyen vagy olyan tünetek jobb vagy baloldalon jelentkeznek-e, hidegre vagy melegre csillapodik-e a gond. és minél szokatlanabb megfigyeléseid vannak, annál könnyebben talál rá homeopátiás szert. természetesen oka van, hogy kijön a bőrödön ez a pöttyösödés, egy jó szakember segíteni fog, meglásd
2009. nov. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet,én vagyok tájékozatlan,de homeopátiás orvosról még nem is hallottam..!Nah,majd utána nézek neten,hogy Bp-en van-e valahol,vagy ha esetleg tudsz egy jót ajánlani(Bp-i) akkor megköszönném!
2009. nov. 15. 20:23
 7/12 anonim ***** válasza:

én köszönöm az érdeklődésedet, igazság szerint nincs homeop.orvosom, a gyermekeim doktornőjétől kérek néha tanácsot. a másik, amit bevallok neked őszintén, hogy több homeop.orvosunk is volt, eltelt néhány év, mire rátaláltam arra a szakemberre, akiben megbízok.

őszintén sok sikert kívánok a kereséshez, remélem, neked nem kell annyit keresgélned, mint nekem.

2009. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor nektek szerncsétek van,hogy jó háziorvosotok van,aki jártas a homeopátiában is..!Nekem még a bőrgyógyász sem tudta megmondani h. mi ez, akinél évekkel ezelött jártam ugyanezzel a problémával..!Kiváncsi vagyok hogy az okára is rá tudnak e majd jönni,ha találok egy homeopátiás orvost,mert ha adnak egy kenőcsöt az csak tüneti kezelés..!Köszi a választ!:)
2009. nov. 16. 15:50
 9/12 anonim ***** válasza:

szia, a homeopátiás hozzászóló vagyok. mi újság a kezeddel?

nekünk télen elég száraz a kezünkön a bőr, és norvég formulás neutrogena krémet használunk rá. nagyon drága krém, de jó is.

2009. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia,köszönöm az érdeklődést:)Kiütések már nincsenek,viszont nagyon száraz,pedig kenem én is..,bár én csak testápolóval!De ezt kérmet,nekem is kikéne próbálni,amit Ti használtok,lehet hatásossosabb lenne!
2009. dec. 20. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!