Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kapok olykor nehezebben...

Miért kapok olykor nehezebben levegőt?

Figyelt kérdés

Illetve nem kapok nehezebben, ugyanúgy kapok, de késztetést érzek rá, hogy nagy levegőt vegyek, de mivel azt nem tudok mindig, így úgy érzem, hogy nehezen kapok levegőt.

Fura, hogy nem mindig veszem észre magamon, csak ha nyugi van, és ráérek. Anyum szerint csak beképzelem, ilyen volt régebben is, és miután másfelé terelődött a figyelmem, elmúlt. Most újra előjött, kb azóta hogy 1-2 hétig tornáztam, utána abbahagytam.

Szerintetek is idegi alapon lehet? Ugye nincs valami súlyos bajom?


2009. nov. 14. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

én is detto ilyen vagyok, és nálam is csak akkor van ha unatkozok. És nekem is ezt mondja anyum XD

Sztem, biztos azért van mert figyelsz rá, hiszen ha bajod lenne, az nem időzítene pont akkora mindig mikor unatkozol.

2009. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megnyugtat, hogy van még egy ilyen hülye, mint én:) Bocsi:) De tényleg megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül ezzel:)

Azért várok több választ is.

2009. nov. 14. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ha figyelek rá, előjön.
2009. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!