Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elzsibbadt a lábam! Már nem...

Elzsibbadt a lábam! Már nem először. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Időnként vagy a karom,vagy a lábam borzalmasan elzsibbad,mintha nyomná valami kivülről,mozgatni alig bírom,és fáj. Párom maszirozgatja,de nemsok eredménnyel. Mi a teendő? 16 éves lány vagyok.
2009. nov. 9. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kesszuras szeru a fajdalom akkor Kalcium es Magnezium potlas kell.
2009. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
inkább szorító jellegű.
2009. nov. 9. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet, neurologiára kéne elmenned, mindenképpen járjál a végére.
2009. nov. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik oldalon zsibbadtak el a végtagjaid? Fejed nem szokott fáhni? Nem ver néha gyorsabban a szíved?
2009. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mind a kettőn... először egyik lábam kezdett,aztán a másik is,majd a karom... a fejem ritkán fáj,mindig a bal oldalon és csak rövid szúró fájdalom erejéig.
2009. nov. 10. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok nálad sokkal idősebb, de ezek a problémák nálam is jelentkeznek. Időjárás érzékeny is lehetsz.
2009. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
segítsetek,nagyon rossz,most a mjobb karom zsibbadt le és nem birok vele semmit csinálni! bevettem egy rubophent,várom hogy hasson,de nagyon fáj:'(
2010. jan. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!