Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lüktet a combomban valami :S?

Lüktet a combomban valami :S?

Figyelt kérdés

Már két napja lüktet a combomban valami, olyan mintha dobogna.. komolyan a szívdobbanásra hasonlít. ÉS eléggé fura érzés. Sőt szabad szemmel is láthatóan dobog:S Nem fáj, viszont elképesztő módon idegesít.


Ötletek h mi ez?


2009. nov. 9. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Alien?
2009. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy ér, és a dobogás meg a pulzusod ;)
2009. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
macskajancsi:D
2009. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ér vagy lehet izomgörcs is, szerintem inkább az utóbbi mivel azt írtad, jól látható.

DE: minél jobban figyeled, annál idegesebb leszel tőle!!!

2009. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én már azt is elképzeltem, hogy valami paraziták mászkálnak az ereimben :S


Viccet félretéve, akkor nem az ereimmel van baj? hanem az izmommal?


És h tudnám megszüntetni? Mellesleg mostanában sokat idegeskedek. Kiválthatja akár az is? Vagy más?

2009. nov. 9. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Idegrendszeri alapon lehet ez az izomrángás..,próbálj megnyugodni és nem idegeskedni annyit!!Nekem pl. anno mikor sokat idegeskedtem a szemem alatt rángatózott valami(persze nem állandóan..) de egy idő után abbamaradt!
2009. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
stresszelsz, lüktet, kész. nem alien, nem élősködő, nem halsz bele. honnan jön manapság ennyi hipochonder?
2009. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hát szerintem, összeszedtél valami parazitát.És ez nem vicc,a lüktetés M.Orlich Fergie nevezetű szindrómára utal.Röviden ez a név annyit takar,hogy amint a parazita eltölt kb. 2 hetet benned(rendszerint az izmokban)elkezd szaporodni,hát nem tudom tudni akarod-e,hogy mekkorára képes megnőni.Kb. 5 cm-esre.Ha nem csinálsz vele semmit,akkor elsorvasztja a lábizmaid!Ha még nincs késő,akkor kezdj el enni minél több zsírt,koleszterindús ételeket,és legyen bennük mindeféle "E"-s dolog (pl.:E412,E220 stb.)

Sok szerencsét!

2009. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
huu ez az elöttem lévö mekkora egy idiota!! ideg-izomrángatózás amiröl te beszélsz, ha kimaszirozod elmulik!
2010. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!