Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj elég gyakran a...

Mitől fáj elég gyakran a gyomrom? Infok lentebb.

Figyelt kérdés
18/F vagyok, idegeskedős tipus vagyok , szeretném ha midnen jo lenne és megviselnek dolgok foleg ugye a családi ügyek amiből azért van...és régen nagyon sokat fájt a gyomrom aztán áttértem mégegézségesebb életmódra...több mozgás, napi két l ásványviz, rendszeres étkezés, kerülöm amit nem bir a szervezetem, de a héten megint elkezdődött reggel felkelek , megyek suliba és rámjön ilyen szoríto érzés gyomortájékon nagyon kellemeteln mintha wc-znem kellene de nem igazán és rá pár percre elmulik. Később vissza-vissza jön. Mit tudok tenni? Gyomorfekélyem lenne?Ezen azért nem csodálkoznák mert ténlyeg napi szinten stresszelek szivemen viselem nagoyn a dolgokat és kihatott volna idáig?
2009. nov. 3. 19:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Van mégegy problémám, mégpedig hogy állandóan fázom, a kezem meg szinte mindig hideg ...most nem a télről van szó mert akkor szokványos. amugy is. Kiráz a hideg jo nyáron nem igen tapasztalok ilyet de sokan mondják hogy vérszegény vagyok...fogyás utána van ez....lehet fütött a hájam?:D:S
2009. nov. 3. 20:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gyomorsavtúltengésed van ez a stressztől gyakran fordul elő, azt kéne valahogy oldani, de addig is egyszer azért el kéne menni orvoshoz , hogy rendesen megvizsgáljanak.
2009. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Először is próbálj meg sokkal nyugodtabb életet élni. Tudom, könnyű mondani, de hidd el: másoknak is megy. És ne vegyél mindent a nyakadba :) Gondold át, hogy tényleg kell-e neked az az iskola, ahova jársz.

Ha gyomorfekélyed lenne, akkor egy ponton éreznél baromi erős szúrást. A panaszaid szerintem ,,csak'' az idegeskedéstől vannak. Elmehetsz kivizsgáltatni magad, de az orvos is körülbelül ugyanazt mondja majd, amit én írtam, hogy élj nyugodtabb életet. Próbálj Rennie-t szedni, az használni szokott (nekem is használ). És fel a fejjel :)

2009. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!