Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit jelent, ha zsibbad az...

Mit jelent, ha zsibbad az orrhegyem?

Figyelt kérdés

Már többször is előfordult velem, hogy mindennapi tevékenységek közben elzsibbadt az orrhegyem... olyan, mint amikor a kezem elzsibbad ha elalszom (hangyák mászkálnak benne :) ), de elég zavaró.

Van valakinek ötlete, hogy mit jelenthet ez? Kellemetlen érzés. :(


2009. nov. 1. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem néha a halántékomnál van ilyen zsibbadós, bizsergős érzésem van. Nem hiszem hogy különösebb tünetre utalna, esetleg keringés.

Azért ha gondolod menj el dokihoz :)

2009. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jelent semmi különöset,dörzsölgesd,és akkor elmúlik
2009. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, hogy mikor történik! Nekem a szemöldököm szokott akaratlanul ugrálni. Azaz egy ideg, ami fáradtság következtében rángatódzik.
2009. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Még mindig nem találtam közös jegyet a megjelenésében. :( Akkor ezek szerint nem lehet neurológiai tünet (valamilyen arcideg nyomódik, vagy ilyesmi?).

Nem látok ám mindenben betegséget, szimplán csak kíváncsi vagyok miért lehet ez. :)

2009. nov. 2. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!