Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy hat az altatóra az alkohol?

Hogy hat az altatóra az alkohol?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni, így már kipróbáltam mindenféle erősségű altatót, de egyszerűen egyiknek sincs semmiféle hatása... Még így is órákat fekszem az ágyban. Ez eddig nem okozott gondot, de idén végzős vagyok és jövőre fősulira megyel és mellette munkát is tervezek. 1-2 órát alszom és reggelente még elég friss vagyok, de délelőttre már elmegy minden erőm, és nem tudok figyelni az órákon. Amire pedig ismét lefekvésre kerülne a sor megint nem tudok aludni - és ez így megy nap , mint nap!! Nem tudtok valami hasznos tanácsot arra, hogy gyorsabban el tudjak aludni? Már arra is gondoltam, hogy keverem az altatókat vagy épp iszonrá egy kis félpohárnyi alkoholt: hátha hatásosabb lesz. ( Ezt eddig nem mertem kipróbálni, mivel féltem, hogy akkor tényleg elaltatom magam:) Esteleg az alkoholos dolog használna?
2009. okt. 31. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
emberfüggő, van hogy a gyógyszer is elég, van hogy sehogy nem hat semmi. bennem már mindkettő van bőven, de lesz vagy 4 megint, mire talán elalszok, szóval én hiába mixelem. egy próbát megér.
2009. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát am altatóra alkohol felér egy nagyon enyhe droggal:)

Csak szólok gondoltam,legalábbis anno domini egyszer kipróbáltam,hát nem volt kellemes:)

2009. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nagyon...
2009. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer bevettem 4 db nyugtatót, és megittam rá 2 üveg bort... Elég jó volt... :) De csoda,hogy nem a kórházban kötöttem ki.
2009. okt. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok! köszi a válaszokat, még várom a tapasztalatokat:)

2 üveggel jesszus, az szép:D És legalább aludtál tőle?

2009. nov. 1. 00:01
 6/20 anonim ***** válasza:
Rendszeresen mindig ugyanabban az időben kelsz?
2009. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen.
2009. nov. 1. 00:12
 8/20 anonim ***** válasza:
egyszer-kétszer ki lehet próbálni ilyen hülyeségeket, hogy altatóra pia, de te arra készülsz, hogy tartósan így élj. mi lenne, ha orvoshoz mennél a problémáddal? és egy jó tipp: egyik este fuss addig, amíg azt nem érzed, hogy összeesel. garantáltan nem kell majd altatni.
2009. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál - felírt alatatót, ennyi.

Próbáltam már a sportot is, futottam, majd össze estem,de amikor az ágyba kerültem fittül éreztem magam.

2009. nov. 1. 00:22
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van:S azt hittem csak én vagyok így ezzel:S 17/L
2009. nov. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!