Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért fáj így a fejem?

Mért fáj így a fejem?

Figyelt kérdés
Sokszor annyira fáj a fejem, hogy hányingerem van tőle és szédülök is. Ez jelenthet migrénes fejfájást? Úgy értem ez a migrénes fejfájás?
2009. okt. 30. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. de még milló egy oka lehet egy fejfájásnak, szóval ezt így nem lehet látatlanban, pláne úgy megmondani, hogy nem vagyunk orvosok.
2009. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nagyon sok oka lehet

pl.

- használsz szemüveget?

akár igen, akár nem, érdemes elmenned. ha használsz, lehet, hogy változtatni kell a dioptrián; ha nem használsz, ez magáért beszél

- sokat vagy számítógép előtt?

napi több órás gép előtt ülés nagyon megterhelheti a szemet, ami komoly fejfájást okozhat

és ez csak kettő a lehetséges okok közül

2009. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, hogy migrénes fejfájás lehet mert először mindig olyan nagyon fura fájás szoktam érezni (nem tudom olyan tompát) de akkor már tudom, hogy ez lesz a vége mert mindig csak az ilyen fejfájás előtt érzem ezt...olyan tipikus. Aztán kis idő múlva már annyira fáj, hogy nem bírok semmit csinálni és hányingerem van nagyon.

Amúgy szemüveges vagyok úgy hogy lehet el megyek és megnézetem a szemem hátha ez a baj forrása.

Köszi a válaszokat!

2009. okt. 30. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:

pontosan ,csak vizsgálattal tudod meg. mert ha agylalapi mirgy daganataod van az is sok fejfájással jár és szédülésel.

De más mértékü agydaganat is lehet, nem megijeszteni akarlak, csak hogy ne te mond ki a diagnózist hanem legalább egy mr vizsgálatot csináltass 10perc az egész és legalább megtudod hogy mi a baj pontosa.

nem jó sötétségben élni.

2009. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát az a baj, hogy nekem is eszembe jutott ilyesmi de most jobban át kell ezt gondolnom azt hiszem. Szerintem amint tudok elmegyek a körzeti orvoshoz, hogy utaljon be vizsgálatra.

Köszi a választ!

2009. okt. 30. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Hosszú távon egy megfelelő életmódra való átállás megszűnteti. Nekem régebben 2naponta fájt a fejem, de mióta odafigyelek a kajára és sportolok már csak hetente-kéthetente. (ja és akkor sem szedek be gyógyszert, mert amikor szedek akkor gyakrabban fáj "valahogy")
2009. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy mr vizsgálat mindent kimutat, és nem igaz hogy 40 perc, az régen volt. 10 perces én most voltam!!!!evvel semmit nem veszitessz!!!kikell deriteni a problémát menj ne hagyd magad!
2009. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is most ilyen problémával küzdök már több,mint két hete és én neurológushoz megyek...köszönöm,hogy segíthettem
2009. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!