Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség! Ez normális? (lent)

Segítség! Ez normális? (lent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, vékony, sportos testalkatú... de enni még is többször annyit eszek, mint a kortársaim kb mint egy felnőtt... viszont hízni nem hízok... nőni nem növök.. Miért van ez?! :S
2009. okt. 30. 11:25
 1/7 anonim válasza:
Szerintem semmi gond nincs ezzel, én is sokat eszek, és én sem hízok - azt mondják, hogy ebben a korban eszik az ember a legtöbbet. Ha neked jól esik a kaja, amit megeszel, akkor ne is törődj vele, csak ne rontsd el a gyomrod!!:)
2009. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ááá.. nem rontom el:) csak tényleg az a baj(koleszos vagyok) hogy amíg a többiek jóllaknak 1 ebéddel v vacsorával nekem 2 vagy annál is több kell:P

Viszont semmi nem marad meg rajtam... Ű

EZEN LEHET VÁLTOZTATNI???

2009. okt. 30. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hízol tőle, akkor miért akarnál változtatni rajta?
2009. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát mert szeretnék felszedni pár kg-t...
2009. okt. 30. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:

nemfogsz felszedni semmit. énis ilyen vagyok, egyfolytában eszek, ráadásul a rossz kajákat is, meki, csipsz, pizza és társai, és semmit nem hízok, egy fél kilót se. de tényleg. 3 éve ugyanannyi kilo vagyok és semerre nem mozdul a mérleg.

24L

2009. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én úgy hallottam híztál 4kg-t... :)
2009. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
gondolj bele, szegény barátnőd ennek a másik fele! ha 2 évig napi 1 almán élne se tudja lefogyni.... te meg nem tudsz hízni:) de mivel az ellentétek vonzzák egymást, ezért szeretitek egymást:) (elvileg....remélhetőleg:DDDD)
2009. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!