Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon mitől fájhat a fejem?

Vajon mitől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hete kezdett el fájni, azóta minden nap, hol kicsit, de van hogy napi 2 -3szor "rám jön". Holnap megyek orvoshoz, gondolom elküld vérvételre. Félek, hogy valamit találni fog... Vagy esetleg van most a levegőben valami vírus, ami miatt fájhat?

köszönöm a válaszokat


2009. okt. 26. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Iszol eleget?
2009. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A napi 1 liter az mindig meg van, annál csak több. Szándékosan figyelek erre.
2009. okt. 26. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomás problémád is lehet,és a napi 1 liter folyadék kevés.Min.2 kell inni.
2009. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a folyamatos frontos időt nem bírod,nekem is már napok óta fáj,hol a tarkóm felett,hol a fejtetőn.Azt hittem vérnyomás gond,de méregettem,és mindig jó a vérnyomásom,szóval marad az időjárás.Gondolj bele azért nem semmi,hogy lassan november van és 20 fokok vannak!!!
2009. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elvileg a vérnyomásom is rendben van, szoktam mérni, többször is, mindig az átlagos vérnyomás jön ki, nem alacsony, nem is magas.
2009. okt. 26. 17:18
 6/7 A kérdező kommentje:
igen az időjárásra én is gondoltam, de az, hogy egy hete folyamatosan ez megy.. persze, holnap kiderül talán valami, csak kíváncsi voltam, hátha van valami ötletetek.
2009. okt. 26. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:
You have a good sense of tumor!
2009. nov. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!