Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bokasüllyedésből meg lehet...

Bokasüllyedésből meg lehet gyógyulni teljesen egy 34 éves nőnek?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjon, aki tud erről valamit, a google-ban nem lettem okosabb. Szültem egy éve, és rajtam maradt 6 kg, plusz a gyerek most 10 kiló, rengeteget cipelem, lépcsőn le- lépcsőn fel, állandóan felkérezkedik, most ilyen korszaka van.


Nagyon fáj a bal bokám, erősen sántítok már vagy másfél hete. Hétfőn megyek ortopédiára, de addig is valaki?


Most megpróbálom erőteljesen leadni a 6 kilómat, de még mindig ott a 10 kg-os gyerekem...


2009. okt. 24. 22:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként azért írtam, hogy 34 éves nőnek, mert azt olvastam, hogy ez 24 éves korig (hogy mért pont eddig?) nagyon jól gyógyítható. De aki több mint 24? Azokról nem találtam semmit.
2009. okt. 24. 22:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem lúdtalpam van,18 vagyok,16 éves korom óta hordok lúdtalp betétet,de semmi változás nincsen szinte,a doki szerint ez ilyen korban már nem gyógyítható,mert így születtem,és későn keztem el kezelni.Tehát már 16 évesen is bőven késő... Gyerekkorban lehet még javítani az ilyesmit talptornával
2009. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, kedves vagy! :)

És Neked is fáj? Mert nekem eddig soha semmi bajom nem volt, most alig bírok a bejárati ajtóig elsántikálni. :(

2009. okt. 24. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
én valgus lábtartással születtem, idéntől gyógytesis vagyok a suliban, eléggé szokott fájni a lábam, meg gyakran begörcsöl :( és látható is... régebben nekem is volt lúdtalp-betétem, de nem használt... nekem is a bokám szokott nagyon fájni :S
2009. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja, ez lemaradt: 16/L
2009. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok-- nekem fáj a térdhajlatom,a csípőmnél,a hátam,a nyakam is szokott fájni,az egész csontvázamra hatással van ez az egész.De nem lehet vele micsinálni :( Ez már ilyen marad.Ráadásul még csúnya is (a lábam), nem vehetek fel akármilyen cuki kis topánkákat,hanem csak sportcipőt.
2009. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok! Hú, Ti feleannyi idősek vagytok mint én... és máris gondot okoz ez a betegség. :( Nagyon-nagyon kívánom, hogy egészségesek legyetek, és ne fájjon semmitek! :) Köszi a válaszokat!
2009. okt. 25. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:
AZt hallottam, hogy az MBT cipő jó ilyen esetben (viszont rohadtul drága):(
2009. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!