Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Nagyon rossz a...

Mit tegyek? Nagyon rossz a torkom.

Figyelt kérdés
Kicsit meg vagyok fázva már vagy 2 hete de semmi bajom azon kívül hogy a torkomba van egy csomó takony és érzem is ahogy nyelek és akárhogy köhögök nem akar feljönni. Már nagyon idegesít! Van itthon nekünk ilyen Ying Yang mentaolaj amivel az orromat kenem be lefekvés előtt hogy tisztítsa ki a légutakat. Ha a kockacukorra rácsöppenteném és úgy megenném akkor fel tudnám köhögni azt a nyálkés sz*rt ami a torkomba van? :S Vagy van rá valamilyen más megoldás? Segítsetek :(
2009. okt. 23. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami köptetőt én mindenképp ajánlanék, pl. a Fluimucilt, vény nélkül kapható. Mert mindenképp célszerű felköhögni, mert abban van a baci :)
2009. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én megnézetném egy fül,orr,gégészeten!

Nem is biztos,hogy taknyot érzel ott.

Lehet más is,de azért ne ijedj meg csak ez biztosabb.

2009. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A külsőleg használandó szert ne használd belsőleg! Ahogy már előttem is mondták: orvos és recept nélküli köptető.
2009. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!